Witamy na stronie firmy DREWNAR


  DREWNAR jest profesjonalną firmą przemysłu drzewnego, działającą na rynku od 1989 roku.

  Doświadczenie w zakresie budownictwa w technologii drzewnej pozwala nam w praktyce na realizację zamówień od najprostszych konstrukcji drewnianych po wysoko zindywidualizowane projekty domów i domków z drewna.

  Realizacja naszych projektów przebiega terminowo i nie przekracza ustalonego budżetu.


Jakość naszych domów


  Domy w firmie Drewnar powstają poprzez realizację projektów architektonicznych wybranych i dostarczanych przez klientów.

  Każdy projekt traktowany jest indywidualnie co oznacza, że w fazie jego omawiania uwzględniane są wszystkie wymagania klienta oraz udzielane są fachowe porady z zakresu technologii budowy i rachunku kosztów. Materiały wykorzystywane w procesie budowy, to wyselekcjonowane gatunki świerku, sosny i dębu pozyskiwane z lasów Polski.

  Uwaga!
  W naszych domach wykorzystujemy termo- i hydroizolację pianą PUR, która najskuteczniej hamuje latem napływ energii cieplnej z zewnątrz i jej odpływ z wewnątrz zimą. Dodatkowo chroni dom przed wilgocią, wzmacnia i spaja jego konstrukcję, czyniąc go funkcjonalnym przez wiele lat. Więcej informacji na temat tego typu izolacji znajdą Państwo pod tym linkiem www.purizol.pl

DREWNAR - Domy Drewniane

DREWNAR Domy DrewnianeDREWNAR - Domy Drewniane jest profesjonalną firmą przemysłu drzewnego, działającą na rynku od 1989 roku. Doświadczenie w zakresie budownictwa w technologii drzewnej pozwala nam w praktyce na realizację zamówień od najprostszych konstrukcji drewnianych po wysoko zindywidualizowane projekty domów i domków z drewna.

PURIZOL - Izolacje Poliuretanowe

PURIZOL Izolacje PoliuretanoweFirma PURIZOL - Izolacje Poliuretanowe powstała z ramienia firmy DREWNAR w celu zagwarantowania jak najlepszej izolacyjności budynków szkieletowych. Oraz oferowania na rynku najnowoczesniejszego typu izolacji termicznych PUR.

DREWNAR - Ekrany Drewniane

DREWNAR Ekrany DrewnianeFirma DREWNAR - Ekrany Drewniane zajmuje się produkcją pod zamówienie ekranów drewnianych oraz ich wersji akustycznych. Swoje doświadczenie opieramy na 20 letniej praktyce budowlanej związanej z budową domów szkieletowych. Posiadamy własny park maszyn do obróbki drewna surowego dla tego też jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanym projektom ekranów.